Şirket yemekleri, nikah sonrası yemek davetleri, düğün yemekleri, tanıtım toplantıları ve yemekli seminer toplantıları için uygun mekan arayan kişilerin birinci tercihi olarak özellikle İstanbul sınırları içinde Maltepe gibi bir semtte ve Maltepe sahil konumu ve havasında hizmet vermeye devam eden müessesemiz müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli, özgün ve ekonomik bir hizmeti en iyi koşullarda sunmaktadır.

Cafe – Restaurant hizmetlerinde zengin menü, farklı ve çeşitli lezzetler, sıcak, hızlı ve huzurlu bir yemek için servis hizmetlerimizin avantajlarınızı hemen her toplantılarınızda tecrübe etmek isteyebilirsiniz. Uzman ve tecrübeli hizmet kadromuz ile mekanımızın mimari özelliklerini arzu ve taleplerinize göre değerlendirebilirsiniz.

En İyi Cafe – Restaurant Hizmetleri Nerededir?

Büyük şehirlerde özgün ve kaliteli içerik ve hizmetlere sahip olan Cafe – Restaurant sayısı oldukça azdır. İstanbul Anadolu Yakası civarında en özgün menü içeriği ile öne çıkan ve kaliteli, ucuz hizmet sunan kurumumuz kurumsal sorumluluğunu yerine getirmenin derdinde olarak titiz, çalışkan bir şekilde çalışmaktadır.

Maltepe sahil lokasyonunun hemen herkesi büyüleyen adalar manzarası eşliğinde bütün davetlerinizi en güzel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Maltepe semtinin en eşsiz güzelliklerini mekanımıza tecrübe ederken iş görüşmelerinizi, davet ve organizasyonlarınızı, seminer ve tanıtımlarınızı gönül rahatlığıyla yerine getirebilirsiniz.

Misafirleriniz tarafından daima iyi hatırlanmak istiyorsanız bunu başarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cafe – Restaurant Hizmetlerinin Maliyeti Nedir?

Cafe – Restaurant hizmetleri, hizmet ve menü içeriği bakımından maliyeti değişken olan bir alan olarak bilinmektedir. Kurumsal kimliğinin ve uzman kadrosunun öne çıktığı müessesemiz uzun yıllardır hizmet etme tecrübesine sahip olarak oldukça uygun maliyetlerde davet ve organizasyon yapmanıza imkan ve fırsat oluşturmaktadır. Maltepe civarında Maltepe sahil eşliğinde özgün ve maliyeti uygun bir hizmeti en kaliteli bir şekilde alabilirsiniz.

Bütün bu avantajlardan yararlanmak, mekanımızın mimari özelliklerinin yararlarından istifade etmek için bizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası lokasyonu dahilinde şehrin hemen her noktasına yakın, oteller ve havaalanı istikametinde kolay bir şekilde ulaşılabilen mekanımız, hemen her vakit size hizmet vermekten büyük bir memnuniyet duyacaktır.

Cafe – Restaurant işlerinde önemli olanın tecrübe olduğunu unutmayınız.