En anlamlı ve değerli günlerin unutulmaz hatıralarla geçmesini herkes ister. Bunun için kapsamlı bir organizasyon yapmak da gerekebilir. Doğum günü, nikah, nikah sonrası yemek, düğün, nişan, kına gecesi ve mezuniyet gibi unutulması istenmeyen günlerin yaşanması adına müessesemizi tercih edebilirsiniz. Beyaz Köşk Garden, İstanbul Anadolu Yakası tarafında Maltepe semtinde hizmet vermektedir.

Hemen her organizasyonu uzman kadrosu ile profesyonel yardımlarla olumlu ve güzel bir şekilde gerçekleştiren ve kendi alanında özgün, kaliteli hizmetler sağlayan müessesemiz Maltepe sahil güzelliklerini de misafirleriyle paylaşmaktan mutluluk duymaktadır. Beyaz Köşk Garden, mali ve mimari açıdan avantajlarıyla öne çıkan eşsiz bir mekan olarak tercih edilmektedir. Bu bakımdan alanında maliyeti en düşük mekanlardan biri olma özelliğine sahiptir.

En İyi Doğum Günü Mekanı Nerededir?

Doğum gününü kutlamak isteyip de birçok kişiyi aynı anda kaliteli ve ucuz bir şekilde ağırlamak isteyenlerin organizasyonlarında mekan temini kısmını incelikle ve titizlikle halleden Beyaz Köşk Garden İstanbul’da vazgeçilemeyen bir mekan olarak Maltepe semtinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası tarafından hemen her yerden ulaşımın mümkün olması zaman sorunu yaşanmasını da engellemektedir.

Üç katlı kapalı alan ve geniş bahçeli açık alan mimari özellikleriyle özellikle doğum günü faaliyetleri için elverişli bir konumda olan kurumumuz her şeyin kusursuz olmasını sağlayarak hem sahipleri hem de katılımcıları memnun etmektedir. Maltepe sahil güzelliklerinin misafirlere huzurlu anlar yaşatması da mekanın eşsiz özellikleri arasında yer almaktadır.

Doğum Günü Organizasyonu Maliyetli Olur mu?

Doğum günü gibi önemli ve değerli günlerde insanlar bütün sevdiklerinin yanlarında olmasını isteyebilmektedir. Bunun için kapsamlı bir organizasyon yapmayı tercih edenler kurumuzu ziyaret edebilirler. Farklı menü alternatifleri ile uygun maliyetli ve kaliteli hizmetin adresi olan Beyaz Köşk Garden, müşterilerinin hemen her isteklerine cevap verebilmektedir.

Özel günlerin maliyetinin uygun olarak gerçekleştirilmesinde İstanbul Anadolu Yakası lider kurumlarından olarak Maltepe semtinde hizmet vermekteyiz. Kapsamlı bir organizasyon yapmak isteyenler Maltepe sahil güzelliklerini doyumsuz bir şekilde yaşayarak hatıralarında güzel anlar biriktirebilirler. Bütün bunları eksiksiz ve istenilen ölçülerde yaparak müşteri memnuniyetinin sağlanması kurumumuz açısından önceliklidir.