Beyaz Köşk Garden’da Düğün Vakti

Düğün organizasyonları aileler için oldukça önemlidir. Ailelerin bu özel günlerinde her şeyin yerli yerinde olması, zamanında gerçekleşmesi ve misafir ile akrabaların memnuniyetinin sağlanması da çok değerlidir. Bütün bunların gerçekleşmesi için düğün organizasyon işlemlerinde en önemli aşama düğün/davet mekanlarında misafirlerin ağırlanmasıdır.

Şehrin en nadide yerlerinden biri olan İstanbul Anadolu Yakası tarafında Maltepe semtinde bulunan ve misafirlere düğünün mutluluğu ile eşsiz anlar yaşatan bir konumu ile Maltepe sahil manzarasını sunan mekânımız düğün organizasyonları için ideal özelliklere sahiptir.

Bahçeli ve üç katlı olan hem nostaljik hem de modern havasıyla misafirlere doyumsuz zevkler sunan mekânımız 1000 m2 açık alan ve 600 m2 üç katlı kapalı alanı ile hizmet vermektedir.

Düğün Organizasyonunda Olması Gerekenler Nelerdir?

Düğünlerde olması gereken detayların en iyi, kapsamlı ve yakışır bir şekilde gerçekleştirilmesinde düğün organizasyonunun meydana geldiği yerin özellikleri çok önemlidir. Geniş, havadar, kaliteli hizmet, memnuniyet, sorunsuz bir düğün özellikleriyle mutluluğa yelken açmak için Maltepe sahil en uygun mekanlardan biridir.

İstanbul Anadolu Yakası eşsiz güzelliklerinden olarak Maltepe semtinde bulunan köşkümüzde bu ihtiyaçlarınızı ekonomik, güvenilir, zamanında karşılayabilirsiniz.

Üstün ve kaliteli hizmet, uzman ve geniş kadrosu, geniş ve havadar salonları ile lezzetli ve çeşitli yemek sunumlarının düğün zevkine vardıran güzellikleri köşkümüzde ailelerimizi beklemektedir.

Manzara güzelliğinin insanın içini ısıtan ve heyecanlandıran özellikleri Maltepe sahil hattında çiftlerin mutluluğuna şahitlik etmektedir. Maltepe artık şehrin her noktasına yakın bir merkezde olarak İstanbul Anadolu Yakası lokasyonu ile düğünlerde merkez haline gelmiştir.

Düğün Organizasyonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Düğün organizasyonlarında gelin ve damat provalarının yapılması düğünde aksilik olmamasını sağlar.

Düğün yapmayı planladığınız köşkümüzde buna imkan bularak herkesin rahatlıkla düğün mutluluğunu paylaşabileceği bir mekanda sizleri ağırlamak ve profesyonel bir hizmet sunmak bilincinde olarak hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Anadolu Yakası vazgeçilmez mekanlarından olan üç katlı ve bahçeli köşkümüz Maltepe sahil manzarası ile misafirlerin en çok olmak istediği yerlerden biridir.

Ekonomik, güvenilir, dakik, uzman bir hizmet almak için yolunuzun Maltepe civarına düşmesi yeterli olacaktır.

Organizasyonlarımızdan güzel anlar