Nikah, nikah sonrası yemek, düğün, nişan ve kına organizasyonlarında uzman ve geniş kadrolar yardımıyla profesyonel bir hizmet almak ve misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatarak güzel hatıralar edinmek istiyorsanız Beyaz Köşk Garden İstanbul Anadolu Yakası tarafında Maltepe ilçesinde hizmetlerini özgün ve özenli bir şekilde devam ettirmektedir.

Maltepe sahil havası içinde adalar manzarasıyla en kapsamlı ve değerli organizasyonların adresi olarak hizmet veren köşkümüz müşteri memnuniyetini esas alarak hareket etmektedir.

Bir kına gecesi organizasyonunda arzu ve talep edilen hemen her şeyin yapılması adına geniş imkanlara sahip olan mekanımızda yüzlerce kişiyi aynı anda misafir edebilirsiniz. Böylece herhangi bir kısıtlama olmadan bütün imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Kına Gecesi Nerede Yapılabilir?

Kına gecesi gelenek olarak erkek ve kadına ayrı ayrı düzenlenebilen daha çok kadınların eğlendiği ve bir araya geldiği bir gece olarak bilinen düğüne hazırlık gecesi olarak kültürel bir değere sahiptir. Bu kültürel değerin farkında olan müessesemiz kına sahiplerinin isteklerini dikkate alarak mekan düzenlemesi yapabilmektedir.

Köşkümüz üç katlı ve bahçeli mimari ile bütün organizasyonlarda olduğu gibi kına gecesi organizasyonlarında da birinci tercih olmaktadır. Maltepe ilçesinin merkezi konumunda yer alan ve ulaşılabilir bir noktada bulunarak şehrin trafiğinden uzak olan mekanımızda misafirler güzel vakit geçirebilirler.

İstanbul Anadolu Yakası bu bakımdan avantajlar oluşturmakta ve kurumumuz bu avantajları müşteri ile paylaşmaktadır. Maltepe sahil adalar manzarası eşliğinde güzel hatıralar yaşayabilirsiniz.

Kına Gecesi Yaparken Mekan Maliyetleri Nasıldır?

Kına gecesi yapmak belli bir maddi hazırlık da gerektirmektedir. Bu maddi hazırlıklar içinde salon masrafları da bulunmaktadır. Hemen her salon kına gecesi organizasyonu için hem mimari hem de mali açıdan uygun olmayabilir. Bu tarz salonların önde gelen isimlerinden olan müessesemiz Maltepe sahil konumunda üç katlı ve bahçeli mimari yapısıyla geniş bir alan içinde organizasyon imkanı vermektedir.

İstanbul Anadolu Yakası civarında olarak hemen her noktaya yakın, ulaşılabilir, ekonomik, güvenilir ve huzurlu bir kına gecesi organizasyonu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Maltepe hemen her şekilde ulaşımın kolaylıkla gerçekleştiği bir lokasyon olarak bilinmektedir. Mekan maliyetinin çok ekonomik olması organizasyonları her açıdan avantajlı kılmaktadır.