Nikah, nikah sonrası yemek, düğün, nişan, kına gecesi organizasyonları çok özel ve değerli günler olarak bilinmektedir. Toplumsal kültür yapısının en önemli taşları olan bu adetlerin yerine getirilmesinde insanlar oldukça hassas davranmaktadır. Bu hassasiyetin bilincinde olarak uzman ve geniş kadromuzla profesyonel bir hizmet sunarak ailelere gerekli desteği vermeyi sürdürüyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası tarafında doyumsuz manzarası ile öne çıkan köşkümüzde ailelerin memnuniyeti ve misafirlerin rahatlığı bakımından hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Nişan organizasyonlarının en kapsamlı şekilde yerine getirilmesi için çalışıyoruz.

Maltepe sahil konumunda adalar manzarası ile misafirlerin güzel vakit geçirmesini temin ediyoruz.

Maltepe semtinin en önemli kurumsal organizasyon şirketlerinden biri olarak profesyonel bir hizmet gerçekleştiriyoruz.

Nişan Organizasyonunda Nerede Olmalıdır?

Nişan organizasyonunda içerik ve düzenleme çiftlerin arzusu ve talepleri dikkate alınarak yapılmaktadır. Bu bakımdan her türlü faaliyet için uygun olan mekanımızda dekor uygulamaları da eşsiz güzellikte yapılmaktadır. Kurumsal olarak müşteri memnuniyeti esasına göre hareket ederken mekânsal kullanım alanının avantajlarını misafirlerinizle de paylaşıyoruz.

İstanbul’da Maltepe semtinde hemen her noktaya yakın olan üç katlı ve bahçeli köşkümüzde istediğiniz süsleme ve dekorasyon hizmetlerini gerçekleştirebilir, bunları çeşitli sürprizler ile ada manzaralı Maltepe sahil lokasyonunda destekleyebilirsiniz. Böylece misafirlerinizin anlamlı hatıralara sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Hatırlarda kalan ve ömür boyu konuşulmasını istediğiniz organizasyonlar İstanbul Anadolu Yakası kadar yakınınızda bulunmaktadır.

Nişan Organizasyonunda En Uygun Mekan Hangisidir?

Nişan organizasyonlarında uygun mekan arayışında öne çıkan noktalardan en önemlisi mekanın ulaşılabilir, ferah ve maliyetinin düşük olmasıdır. Bütün bu özelliklerin bir arada olduğu ve yaklaşık 1000 m2 bahçe alanıyla ferah ve üç katlı bina yapısıyla kullanışlı olan mekanımızda eşsiz Maltepe sahil adalar manzarasıyla nişanlarınızı ekonomik, güvenilir, huzurlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ulaşılır bir mekan olan ve lokasyon itibariyle hemen her yere yakınlığı ile bilinen köşkümüz İstanbul Anadolu Yakası tarafında Maltepe semtinde yer almaktadır. Misafirlerin park sorunu yaşamayacağı, keyifli vakit geçireceği ve organizasyonun tadını çıkaracağı bir mekan için en doğru adresin Beyaz Köşk Garden olduğunu siz de yaşamak isterseniz, bizimle irtibat kurup mekanımızı ziyaret edebilirsiniz.

Organizasyonlarımızdan güzel anlar