Davet ve organizasyon işlerinde profesyonel bir yardım almak ve uzman kadromuzun engin tecrübelerinden yararlanmak için nikah, nikah sonrası yemek, düğün, nişan, kına gecesi, seminer, iş toplantısı, tanıtım günleriniz için bizimle çalışabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde lider bir konumda davet ve organizasyon hizmetleri veren kurumumuzun mekan mimarisi de hemen her organizasyon için elverişli durumdadır.

Maltepe semtinde trafik şartlarına uygun, ulaşılabilir, mekan masrafı uygun ve kaliteli olan bir müessese olarak Maltepe sahil havası konforunu hemen her müşterimizle paylaşıyoruz. Toplantılarınızın olumlu ve güzel bir şekilde geçmesi ve sonuçlanması adına mekan seçiminde doğru karar vermenin güvenilirliğini yaşayabilirsiniz.

En İyi Organizasyon Nerede Yapılır?

Organizasyonları hızlı, güvenilir, ucuz, kaliteli bir şekilde yapmak gerekir. Bunun için organizasyon mekanları oldukça önemlidir. Mekan özelliklerinin mimari açıdan da elverişli olması gerekir. Müessesemiz bu bakımdan üç katlı kapalı alanı ve geniş bir bahçesi ile köşk olarak organizasyon hizmetlerinde avantajlar sağlamaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası eşsiz güzelliklerinin temaşa edilebildiği mekanımızda iş toplantıları, tanıtım, lansman, seminerler gibi organizasyonlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen her organizasyona elverişli olarak Maltepe semtinde kolay ulaşılabilir bir lokasyona sahip olarak Maltepe sahil güzelliklerini misafirlere sunan müessesemiz geniş ve uzman kadrosuyla hizmet vermeyi sürdürmektedir. Beyaz Köşk Garden ile alanınızda öne çıkan bir iş sahibi, arkadaşlarınızın hatıralarında güzel yer edinen bir doğum günü sahibi olabilirsiniz.

Organizasyon Maliyetleri Nasıldır?

En iyi organizasyonların değişmez ismi olan müessesemiz alanında özgün bir şekilde geniş imkanlar sunmaya devam ederken nikah, nikah sonrası yemek, düğün, nişan, lansman, mezuniyet gibi organizasyonlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Mekan mimarisinin yanı sıra maliyetinin ucuz olmasıyla tercih edilen İstanbul Anadolu Yakası vazgeçilmez isimleri arasında bulunan ve Maltepe semtinin güzelliklerini misafirlere yaşatan kurumumuz hemen herkes tarafından tercih edilmektedir.

Lansman – Etkinlik – Mezuniyet – Kep Atma Töreni

İnsanlar günlük yaşantıları içinde organizasyonlar önemli bir yer tutmaktadır. Doğum günü, mezuniyet, kep atma töreni, iş toplantıları, düğünler gibi özel ve önemli anların iyi geçmesi açısından misafirlerin ağırlanması, ulaşımı, ihtiyaçlarının karşılanması gerekir. Bunun için güzel bir mekan seçerek bu hizmetlerin yerine getirilmesi amaçlanır.

Müessesemiz uzman ve tecrübeli kadrosuyla çeşitli organizasyonlarda İstanbul Anadolu Yakası tarafında müşteri memnuniyetini esas alarak mekanımızın mimari avantajlarınızı sizlere sunmaktadır. Üç katlı kapalı alan içinde ve geniş bir bahçesiyle açık alan olarak hizmet verirken, lansman, etkinlik, mezuniyet, kep atma töreni gibi organizasyonları da kusursuz gerçekleştirmekteyiz. Maltepe semtinde Maltepe sahil havası eşliğinde organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Organizasyonlar İçin en Uygun Mekan Hangisidir?

Organizasyonlarınız için uygun bir mekan arıyorsanız ve şehrin her noktasında kolaylıkla ulaşılabilmesi, maliyetinin düşük olması endişelerinizin giderilmesini istiyorsanız Beyaz Köşk Garden ile anlaşma yaparak rahat bir nefes alabilirsiniz. Organizasyonlar Maltepe semtinde üç katlı ve bahçeli köşkümüzde kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

Hemen her organizasyon için açık ve kapalı alan alternatifleriyle müşterilerimize ulaşmaktayız. Böylece her mekana uygun dekor ve tasarımları özgün bir şekilde planlamaktayız.

İstanbul Anadolu Yakası vazgeçilmez noktalarından olan müessesemizin bahçesi Maltepe sahil adalar manzarası eşliğinde misafirlerini karşılamaktadır.

Organizasyonlarda Mekan Özellikleri Önemli midir?

Mekan özellikleri her zaman önemlidir. Bir mekanın mimari özellikleri o yerin en iyi şartlarda donatılmasını ve kullanılmasını sağlar. Bu da misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması anlamına gelmektedir. Beyaz Köşk Garden olarak üç katlı ve bahçeli bir mimari özelliği ile hemen her organizasyon için elverişli olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul Anadolu Yakası tarafından Maltepe semtinde olarak ulaşımın kolaylığıyla da zamanı doğru kullanma avantajı öne çıkmaktadır.

Müessesemiz Maltepe sahil havasının en iyi hissedildiği yerlerden biri olarak deniz kenarı avantajını da taşıdığından tanıtım ve lansman gibi önemli ve değerli günlere de ev sahipliği edebilir. İş toplantıları, seminerler, nikah organizasyonları, nikah sonrası yemek davetleri, düğün organizasyonları ile mezuniyet törenlerinin rahatlıkla gerçekleştirilebildiği kaliteli mekanlardan biri olarak herkesin tercihi olmaya devam ediyoruz.

İstanbul gibi bir şehirde Maltepe sahil adalar manzarası eşliğinde bütün organizasyonlarınızı sorunsuz, profesyonel bir şekilde kısa sürede ve maliyetinin ucuz olması yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve organizasyon şartlarınızı tarafımıza bildirmek olacaktır. Böylece, güvenilir ve kapsamlı bir hizmet almanız söz konusu olacaktır.

Organizasyonlarımızdan güzel anlar